NOHUTTAN ÜRETİLEN MAKARNADA GELECEK VAR #45

Makarna tek başına bir ana yemektir. Pilav gibi yanında bir yemeğe ihtiyaç duymaz. Aslında harika bir yemektir ve çok çok sevilir. Her güzel şey gibi şişmanlatır ve yüksek oranda şeker içerir. Sossuz yerseniz şişmanlatmaz dense de durum buğdayı bir melek değildir.

banza pasta ile ilgili görsel sonucu

Peki buğdayı aradan çıkarıp başka bir hammadde den yapsak nasıl olur? Olur, olmuş, yapmışlar bile. https://www.eatbanza.com sitesine bakarsanız nohuttan üretilen makarna göreceksiniz. banza pasta ile ilgili görsel sonucu

Bu makarna sağlıklı beslenmek isteyenler, şeker hastaları, normal makarnadan bıkanlar için iyi bir seçenek. Bu makarnanın avantajlarına bakarsak; iki katı protein, dört katı lif, yarı karbonhidrat ve glutensiz. Yani artıları çok sayıda ve bunları kullanarak bu makarnayı çok iyi satabilirsiniz.

İlgili resim

İşiniz üretici firma bulmaktan başlıyor. Makarna üreticilerine gidip bu makarnayı üretebilecek birini bulun ( Benim var). İyi bir reklamcınız olsun ( Benim harika bir tane var). İyi bir ambalajcınız olsun ( Benim var). Firmanızı kurun, markanızı oluşturun, iş planınızı oluşturun, satış teşkilatınızı kurun, diğer çalışanlarınızı bulun ve başlayın.

banza pasta ile ilgili görsel sonucu

Bu işler bana geldiği kadar kolay gelmiyorsa işin kolayı bu firma ile iletişime geçip Türkiye distribütörlüğünü alın.

banza pasta ile ilgili görsel sonucu

Pazarınız büyük. Marketler, otel restoranları, büyük restoranlar, internetten satış yapabilirsiniz. Tadım testler gibi yollarla tüketiciye ulaşırsınız.

İlgili resim

Bir işte başarılı olmanın ilk kuralı başlamaktır. Başlama kararını vermenin çok zor olacağına emin olun, fakat tüm güzellikler zor kararlardan sonra gelir. Gıda iyidir, gıda hep vardı ve var olacak.

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. Evliyim ve emekliyim. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s