NOHUTTAN ÜRETİLEN MAKARNADA GELECEK VAR #45

Makarna tek başına bir ana yemektir. Pilav gibi yanında bir yemeğe ihtiyaç duymaz. Aslında harika bir yemektir ve çok çok sevilir. Her güzel şey gibi şişmanlatır ve yüksek oranda şeker içerir. Sossuz yerseniz şişmanlatmaz dense de durum buğdayı bir melek değildir.

Bu makarna sağlıklı beslenmek isteyenler, şeker hastaları, normal makarnadan bıkanlar için iyi bir seçenek. Bu makarnanın avantajlarına bakarsak; iki katı protein, dört katı lif, yarı karbonhidrat ve glutensiz. Yani artıları çok sayıda ve bunları kullanarak bu makarnayı çok iyi satabilirsiniz.

İşiniz üretici firma bulmaktan başlıyor. Makarna üreticilerine gidip bu makarnayı üretebilecek birini bulun ( Benim var). İyi bir reklamcınız olsun ( Benim harika bir tane var). İyi bir ambalajcınız olsun ( Benim var). Firmanızı kurun, markanızı oluşturun, iş planınızı oluşturun, satış teşkilatınızı kurun, diğer çalışanlarınızı bulun ve başlayın.

Bu işler bana geldiği kadar kolay gelmiyorsa işin kolayı bu firma ile iletişime geçip Türkiye distribütörlüğünü alın. Pazarınız büyük. Marketler, otel restoranları, büyük restoranlar, internetten satış yapabilirsiniz. Tadım testler gibi yollarla tüketiciye ulaşırsınız.

Bir işte başarılı olmanın ilk kuralı başlamaktır. Başlama kararını vermenin çok zor olacağına emin olun, fakat tüm güzellikler zor kararlardan sonra gelir. Gıda iyidir, gıda hep vardı ve var olacak.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: