WI-FI TERMOMETRE İLE İŞ OLANAĞI YAKALAYIN #42

Çocuklar’da yüksek ateş aileler için çok sıkıntı yaşatır. Ebeveyn olup da çocukları hastalanınca onların başında sabahlamayan yok gibidir. İyileştikten sonra ise bu sefer okul saatinde onları merak ederler.

feversmart ile ilgili görsel sonucu

 

Hasta çocuklara veya büyüklerin vücutlarına yapıştırılan ve ateşi ölçüp kaydeden bu aygıt wi-fi ile cep telefonuna bağlanıyor. Ateş tehlikeli sınıra yaklaşınca alarm verip uyarıyor. Gece güvenli şekilde, gönül rahatlığı ile uyuyabilirsiniz. http://feversmart.com sitesine göz atabilirsiniz.

fever smart ile ilgili görsel sonucu

Bulut üzerinden bağlandığı için 24 saat çocuğunuzu nerede olursanız olun takip edebiliyorsunuz. O yatakta iken siz işten takip edebiliyorsunuz. Bakıcı bile olsa ne olur ne olmaz değil mi!

feversmart ile ilgili görsel sonucu

 

Bir başka kullanım alanı ise, hamile kalmak isteyen kadınların vücut ısılarının takibi. Bu termometre vücut ısısını hem ölçüyor hemde kaydediyor. Bu veriler ile kadınlar yumurtlama zamanlarını takip eder hamile kalmak için en iyi zamanı bulabilirler.

feversmart ile ilgili görsel sonucu

Bu termometre ve benzeri ürünler, iyi pazarlandığında hastanelere satışı da yapılabilir. Hasta bakıcıların, hemşirelerin sürekli derece alması gerekmez. Gün boyu hastaların ateşi kontrol altında olur.

İlgili resim

Bu termometre gibi ürünleri yabancı yayınları takip ederek bulabilir ve size para kazandıracak bir iş modeline dönüştürebilirsiniz. Bulacağınız ürünler yenilikçi, kullanıcıya fayda sağlayıcı olmalı. Web sitesi ile artık satış eskisinden kolay ve masrafsız.

 

 

 

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. Evliyim ve emekliyim. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s