WI-FI TERMOMETRE İLE İŞ OLANAĞI YAKALAYIN #42

Çocuklarda yüksek ateş aileler için çok sıkıntı yaşatır. Ebeveyn olup da çocukları hastalanınca onların başında sabahlamayan yok gibidir. İyileştikten sonra ise bu sefer okul saatinde onları merak ederler.

Hasta çocuklara veya büyüklerin vücutlarına yapıştırılan ve ateşi ölçüp kaydeden bu aygıt wi-fi ile cep telefonuna bağlanıyor. Ateş tehlikeli sınıra yaklaşınca alarm verip uyarıyor.  Bulut üzerinden bağlandığı için 24 saat çocuğunuzu nerede olursanız olun takip edebiliyorsunuz. O yatakta iken siz işten takip edebiliyorsunuz. Bakıcı bile olsa ne olur ne olmaz değil mi!

Bir başka kullanım alanı ise, hamile kalmak isteyen kadınların vücut ısılarının takibi. Bu termometre vücut ısısını hem ölçüyor hem de kaydediyor. Bu veriler ile kadınlar yumurtlama zamanlarını takip eder hamile kalmak için en iyi zamanı bulabilirler. Bu termometre ve benzeri ürünler, iyi pazarlandığında hastanelere satışı da yapılabilir. Hasta bakıcıların, hemşirelerin sürekli derece alması gerekmez. Gün boyu hastaların ateşi kontrol altında olur.

Bu termometre gibi ürünleri yabancı yayınları takip ederek bulabilir ve size para kazandıracak bir iş modeline dönüştürebilirsiniz. Bulacağınız ürünler yenilikçi, kullanıcıya fayda sağlayıcı olmalı. Web sitesi ile artık satış eskisinden kolay ve masrafsız.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: