BANYOLARI GÜZELLEŞTİRİN VE PARA KAZANIN #33

İşte size para kazanacağınız ilginç bir ürün. Eğer inşaat malzemeleri satan bir firmanız varsa ekstradan satış kadrosu kurmanıza gerek yok. İnşaat malzemeleri satışı işinde değilseniz üzülmeyin bu işi kurmak atla deve değil. Bu ürün grubu size iyi para kazandıracaktır.

Sistem basit çalışıyor, küçük bir aparat bu işlemi yapıyor. Banyo armatürlerini de ışıklandırıyorlar. Bunu yine ufak bir aparat ile yapıyor. Duş başlıkları için yine farklı bir aparat var. Bitmedi, sıvı sabunluk içinde. Bu firmanın distribütörlüğünü kaçırmayın. Tek başına bu firmanın ürün gamı sizin kuracağınız firmaya yeter.

Yabancı yayınları düzenli olarak takip edin. Başarının ne zaman geleceği belli olmaz ve başarıya hazır olun. Yoksa geldiği gibi geçer gider.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: