SANDVİÇ PANELDE ÇIĞIR AÇIN #30

Sandviç panel inşaat sektörünün yıldızlarından dır. Yıllardır üretici firmaları zengin etmiştir. Klasik çatı örtülerine göre çok avantajları vardır. Montaj süresi çok kısa ve işçilik maliyetleri düşüktür. Yapılara yüklediği yük 8-9 kg civarı gibi çok düşüktür. Kiremit in 50 kg/m2 ağırlığı ile karşılaştırılınca fark daha iyi anlaşılır. Özellikle sanayi yapılarında çok yaygın kullanılır. İki saç/alüminyum arası izolasyon malzemesi içerir.

tek 28 ile ilgili görsel sonucu

Sandviç panel hem duvar hem çatı yapımında kullanılır. Peki bu üründe bugüne kadar maliyeti düşürücü bir yenilik yapıldı mı? Evet yapıldı, http://www.tek28.com/en sitesine girip bu İtalyan firmanın ürününü incelerseniz şaşıracaksınız. Binanın içine denk gelen alt saç bu üründe yok. Yani sandviç panelin maliyeti ciddi oranda azalıyor ve m2 ağırlığı 4 kg azalıyor.

İlgili resim

Bu firmanın yetkilileri ile yapı fuarında tanışmıştım. Ben o zaman satış müdürü olarak çalıştığım firmama ürünün numunesini gösterdim, ilgilenmediler. Daha sonra 3-4 müşterime gösterdim, bu ürünü üretin para kazanın diye, onlarda cesaret edemedi.

tek28 ile ilgili görsel sonucu

Ürünün fiyatının çok önemli olduğu bir zamanda bu ürünü üreten kazanır. Poliüretan köpük sayesinde saçı çok ince kullanabilirsiniz. Özellikle hayvan çiftliklerinde peynir ekmek gibi satarsınız.

İlgili resim

Fabrikalarda hiç sorunsuz kullanılacak bir ürün ve İtalya’da zaten üretilip satılıyor. Makina üreticisini de bulmuş ve görüşmüştüm. Satın alınabilir bir makine yatırım maliyeti var.

tek28 ile ilgili görsel sonucu

Satış ağı olan firmalar için satış sorunu olmaz. Bu sektörden değilseniz BİR satış elemanı ile kolayca başlarsınız, gerektikçe satış kadronuzu arttırırsınız. Web siteniz güzel ve detaylı olsun, Google, Facebook, Linkedin reklamları ile talebe yetişemez hale gelirsiniz. 30. iş fikrimin işinize yarayacağını umarım.

 

 

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s