AHŞAP VE BETON PARKEYİ BİR ARAYA GETİREN KAZANIR #28

Son zamanlarda beton, özellikle iş yerlerinin zemin ve duvarlarının kaplamasında daha fazla ön plana çıkıyor. Şahsen ben beton ve ahşap parke fikrini uzun zamandır düşünüyordum. Ahşap tek başına bile güzelken, beton ile daha bir güzel oluyor.

concreate ile ilgili görsel sonucu

Yurt dışı web sitelerini incelerken http://www.concreate.net sitesinde bu fikri hayata çok başarılı şekilde geçiren bir firmaya rastladım. Showroom bir harika.

İlgili resim

Beton ve ahşap parke, hem zemin hem duvarlarda harika bir çözüm veriyor bize. Özellikle iş yerlerinde kesinlikle beğeni toplar.

Elimde daha iyi fikirlerim olmasa idi kesinlikle bu ürünün Türkiye dağıtımını almak isterdim ve sonra Türkiye’de üretimini yaptırmak isterdim. Özellikle ortadoğu ve türki cumhuriyetler iyi ihracat pazarları.

İlgili resim

Bu ürün özellikle restoran dekorasyonlarında kesinlikle mimarların seçimi olur. Betonun soğukluğunu ahşabın sıcaklığı ile dengelemek iyi bir fikirdir.

Bu işte önemli olan, üretici firmadan Türkiye dağıtımını, çok iyi bir giriş fiyatına almak. İşlek bir yerde showroom açın, deponuz showrooma yakın olsun. Fuarlara katılın, özellikle yapı fuarına.Tabi bu piyasayı iyi bilen çalışkan, yeni ürün tanıtmayı seven bir satış elemanı bulun. Satış elemanınız bir tane olmalı, yaygın hata 3-5 satış elemanını birden işe alıp yeterli eğitimi vermeden piyasaya salmaktır. Siz doğrusunu yapın ve sadece BİR tane işe alın. Bu satış elemanı önce bir rut yapsın, yeni müşterilere ulaşamaz olduğu kadar işler yoğunlaşınca, ikinciyi işe alın. Önünüz artık açık, kolay gelsin.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s