ÇAMAŞIRHANE CAFE CAZİP BİR İŞ SEÇENEĞİ #26

Çamaşır makineleri günümüzde çok yaygınlaşsa da çamaşırhane cafeler cazip bir iş fikri olabilir. Unutmayın bir çok evde kurutma makinesi hala yok. Eğer çok detaylı bir iş yapmak istemiyorsanız basit bir iş modeli ile sadece çamaşırhanede açabilirsiniz. İster bir tane açın, size meşgale olsun. İster kuru temizleme, ütü servisi, eve servis gibi seçeneklerle iş modelini genişletebilirsiniz.

Bunu yapan firmaları http://www.thelaundromatcafe.com/en/home ve  https://www.facebook.com/soapranoslaundrette adresinde inceleyebilirsiniz. İlk firma çamaşırhane cafe olarak çalışıyor, diğeri sade bir çamaşırhane. Aslında çamaşırhane işi keyifli bir iş. Ortamı güzelleştirerek müşteri çekebilirsiniz. Semt önemli, bekarların çok olduğu, öğrenci evlerinin yoğun olduğu, kışlalara yakın yerlerde başarı şansınız yüksek olur.

Ücretsiz WiFi, sıcak ve soğuk içecek, atıştırmalık otomatları, çamaşır tozu ve yumuşatıcı satışı, isteyenlere çamaşırını bırak- gel katlanmış olarak al servisi, ütü yaptırma seçenekleri, masaj koltuğu, büyük ekran TV yayını ile işinizi ilgi çekici hale getirebilirsiniz. Eve servis yapabilirsiniz.

Çamaşırhane cafe ise çamaşırlarınız yıkanırken keyifli bir cafe ortamı isteyenlere çekici gelecektir. İster tek çamaşırhane dükkanı ile kendinizi zorlamadan para kazanın, ister zincirleşmeyi seçin, hangisi sizi mutlu edecekse. Zincirleşmeye gidecekseniz güzel bir isim, nezih bir ortam için reklamcı ve mimar desteği almanız başarı şansınızı arttırır. İş dünyasında seçenekler sınırsız, sınır sizin kafanızda, Çevrenizde gelecek “Bu iş olmaz” tarzı olumsuz ve yıkıcı fikirlere kulağınızı tıkayın yeter.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: