OTOBÜS CAFE ÇOK İYİ BİR İŞ FİKRİ #23

Cafe açmak istiyorsunuz fakat iyi bir lokasyonda kiralar çok pahalı. Bu riski almaya cesaret edemiyorsunuz. Çözümler bitmez, otobüs cafe tam size göre bir seçenek olabilir.

Bu fikir bir gün cafe açmak isteyenler için olduğu kadar bir zincir oluşturup isim hakkından para kazanmak isteyenler içinde güzel bir seçenek. Menü hazırlamak size kalmış. Kahve ve çay seçenekleri yanında soğuk sandwich, kekler, sıcak dürümler, pastalar servis edebilirsiniz. Tamamen sizin seçiminiz.

Bu tür mekanlar mobil oldukları için pazarlara yakın yerlere, tatil yörelerine, öğrenci kampüslerine, benzin istasyonlarına, fast food dükkanı olmayan marketlerin otoparklarına gidebilirsiniz. Düşük bir kira ödeyerek buralarda çalışmak için izin alabilirsiniz. Düğünlerde, nişanlarda, sünnetlerde, özel günlerde, özel yemeklerde büyük bir iş potansiyeli var. Hareket halinde şehri gezerken yemek yemek ilgi ve talep çekebilir.

Otobüsün bagajına katlanır masa, sandalye ve şemsiyeler koyarak uygun hava koşullarında açık alana oturacak bir mekan kurabilirsiniz. İş planınızı isim hakkı satmak üzerine kurabilirsiniz. Unutmayın insanlar iş fikirlerine çekinerek yaklaşır fakat anahtar teslim, tüm izinleri alınmış bir otobüs cafe onlara çok cazip gelecektir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: