GİYİM BUTİĞİ OTOBÜSÜ İŞİ KAZANÇ GETİRİR #22

İşim gereği Anadolu’nun hemen hemen her yerini gezdim. Özellikle küçük yerlerde oranın halkı giyim alışverişi için yakın yerlerde ki şehirlere gidiyor. İstedikleri tarzda kıyafet, çanta, ayakkabı bulma şansları fazla yok ve ne varsa onu almak zorunda kalıyorlar. Kadınlar, genç kızlar değişik şeyleri karıştırmayı sever. Yöresel pazarları çok dolaştım ve insanların parası var fakat alışveriş yapabilecekleri değişik yerler yok. Peki siz bu imkanı onların ayağına götürseniz giysi butiği otobüsü yapsanız.

Bizde olmaz demeyin, yapan yapar, sonra siz üzülürsünüz. http://www.lodekka.com sitesine girin ve inceleyin.

Bu iş planını kurarken birden fazla otobüs ile girmeyi düşünün. Büyümeye çok elverişli bir iş. Çift katlı otobüslerin 2.elleri son derece ucuz ve gerisi size kalıyor. Önce kolay satılabilecek sade modellerle ve renklerle başlayın, sonra gelen taleplere göre farklı renk ve modellere girin. Sadece elbise değil. Yanında çanta, ayakkabı, aksesuar ve kozmetik güzel olur.

Yerel pazarların günlerini öğrenin, gençler ve kadınlar sizin tahmininizden çok daha yenilikçidir. Yazlık bölgelerde turistlik yörelerde tahmin edemeyeceğiniz müşteri sayısına ulaşabilirsiniz. Bu iş fikrini, otobüsleri anahtar teslim iş modeline çevirerek bir butik filosu haline getirebilirsiniz. Korkmayın, başlayın, devamı gelir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: