ALÇI KILIFI İŞİNDEN PARA KAZANABİLİRSİNİZ #20

Kolunu, bacağını kırmayanımız var mıdır acaba? Bende kırdım ve kolumda ki o beyaz nesne moralimi gerçekten çok bozdu. Peki alçıyı güzelleştirmenin bir yolu olamaz mı acaba? Sonra boyunluk kullananlar o boyunluğun güzel görünmesi için para vermezler mi?

Tabi ki olabilir, tabi ki para verirler ve zaten olmuşta, parada veriyorlar. Özellikle çocuklar bu alçı kılıflarına bayılacaktır. Alçı takan çocuğun moralini yükseltecek, onu eğlendirecek, onu mutlu edecek yaratıcı bir fikir.

Girişimcilikten para kazanılacak bir iş modeli yaratmak o kadar da zor değil. Bu iş fikrini para kazanılacak iş fikrine çeviren bu kişileri http://www.kuvrs.com sitesinde görebilirsiniz. Bu ürünü son derece hesaplı, çok az sermaye ile üretebilirsiniz. Satış kanalınız internet üzerinden olacağı gibi medikal dükkanları da olabilir.

Çok az sermaye ile yapılacak bu işin önünde hiç bir engel yok. Tek engel çevrenizde ki insanlar, aileniz, yakın arkadaşlarınızın olumsuz tutumları olabilir. Başkalarına sorarsanız size bu ve bunun gibi fikirlerin neden olmayacağını büyük bir zevkle saatlerce anlatacaklardır. Başarılı bir iş fikrini bulup iş modeli yaratarak hayata geçirmek için tek yapmanız gereken kulaklarınızı çevrenize kapatmak ve o işi yapmaktır. Nokta.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: