MOBİL CEP TELEFONU TAMİRİ İYİ FİKİR #17

Ben bugüne kadar garantisi bitmiş hiç cep telefonumu tamire vermedim, tamirciye cebimi ve içinde ki tüm bilgilerimi emanet etme fikrine ısınamadım. Hele iş seyahatinde iken tanımadığımız bir şehirde cep telefonumuzun başına bir şey gelse 1 saat içinde tamir edecek bir yeri nereden bulacağız.

Bu sefer ki iş fikrim mobil cep ve tablet tamirini, Dragons’den TV programında çok iyi yatırım teklifi alan bu firma hayata geçirmiş. http://www.reviveaphone.com  sitesinden iş modellerini inceleyebilirsiniz.

Belli markaların cep telefonlarını ve tabletlerini adresinize gelerek anında tamir ediyor. Örneğin ekranı kırılan mobil aletinizin ekranını adresinize gelerek minibüslerinde en fazla 1 saat içinde tamir ediyor. 1 yıllık garanti de veriyor üstelik.

Günümüzde nerede ise herkesin büyük ekran cep telefonu var, müthiş bir iş fikri daha. Cep telefonları hayatımızın ayrılmazları iken onlarsız yaşayamayan büyük bir kitle var. İşinizi dürüst ve severek yaparsanız iyi bir iş fikri ve daha da önemlisi iyi bir iş modeli ve son olarak iyi bir iş planı ile başarı yanınızda olacaktır.

Reklam
tarihinde yayınlandı
Genel kategorisinde

Yazar: kenan başarık

1967 İstanbul doğumluyum. Eğitimimi sırası ile Fatih İlkokulu, Gelenbevi Ortaokulu, Pertevniyal lisesi, Istanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi, American University of London MBA okullarında aldım. İş hayatımda ise Gıda, Kozmetik, Kırtasiye, İnşaat sektörlerinde 28 yıl boyunca satışın her kademesinde çalıştım. Satış sistemleri, rut oluşturma, satış elemanı yetiştirme konularında uzman​ım. McDonald’s Londra, İstanbul Yapaş-Pınar Süt, Eczacıbaşı Girişim Pazarlama, Kureks, Kopaş Kozmetik, Derya Büro-Noki, Yörükoğlu Süt, Atermit şirketlerinde çalıştım. En son olarak Topaç Metal ve Veratek firmalarında danışmanlık yaptım. “Kahve Tadında Sohbetler : Patronlar” kitabını yazdım.

Yorum bırakın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: