ASKERİ SPOR EĞİTİMİ #9

Askerlere baktığınızda özellikle de muharip yani savaşabilen askerlere, hepsinin de çakı gibi fit olduğunu görürsünüz. Bunun nedeni aldıkları eğitim ve günlük olarak yaptıkları spora benzeyen antremanlardır. En güzel tarafı da bu eğitimlerin çoğunlukla açık alanda yapılması. Peki bu eğitimi almak isteyecek ve kapalı bir spor salonu yerine açık alanda, tabiatta bunu yapmak isteyecek yeterli kişi var mıdır? Tabi ki vardır, merak etmeyin.

Bu sıralar askerler içinde bu eğitimci bulmak çok zor olmayacaktır. İlk başlangıçta odaklanacağınız şey merkez işiniz, şubeleşme sonra gelir. Eğitim vereceğiniz yeri bulun, (şehir dışı bir orman ve bazen hafta içi için şehir içi bir halı saha) şirketinizi kurun, eğitimcinizi bulun (o diğer eğitimcileri bulacak veya yetiştirecektir) minibüs gerekli, kötü havalar için bir kapalı spor sahası ayarlayın, öğlen yemeği için kumanyaları hazırlayacak bir catering firması, giyecekleri temizlemek için çamaşırcı ( ilk başta evde de yıkayabilirsiniz), iyi bir web sitesi ve web üzerinde iyi SEO hizmeti önemli ve başlayın, başarı gelecektir.

Öğle yemeği için kumanya çok önemli, insanımız karnı doyunca hatalarınıza fazla takılmaz. Bu işte ilk başlangıç noktası çok önemli. Temelinizi sağlam kurun, bayiniz olmak isteyenler çok olacaktır. Herkes oyun oynamayı sever, bir şeyin parçası olmayı.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: