ASANSÖRLERİ GÜZELLEŞTİRİP PARA KAZANIN #8

Nerede ise kullanmadığım asansör kalmadı ve çoğu gerçekten sıkıcı. Oysa müşteri ile ilk iletişimi kurduğunuz yerlerin başında gelir asansörler. Peki asansör imal etmiyorsanız, bu işten nasıl para kazanan bir işletme yaratırsınız.

http://www.elevision.nl sitesine baktığınızda, inovasyon yapıp para kazanan bir fikir göreceksiniz. Bu sitede ki video çok güzel şekilde sistemi anlatıyor, seyredince işleyişi anlayacaksınız. Asansörün duvarında bir ekran var ve ekranda dünyanın en güzel şehirlerinin resimleri görülüyor. Asansör yukarı çıktıkça veya aşağı indikçe görüntü ona uyumlu hareket ediyor.

Bu fikirden iki yolla para kazanmak mümkün. 1) Bayiliğini aldıktan sonra veya sistemi siz geliştirdikten sonra asansörün bulunduğu Şirketlere, Otellere, AVM’lere, Özel hastanelere… bu sistemi kurarsınız. 2) Bu sistem sizin kalır, yine asansöre kurarsınız, karşılığında öbür duvarlara reklam yerleştirme hakkını ücretsiz alıp, bu yerleri kiralarsınız.

Bir iş fikri güzel olsa da iş planınız yoksa para kazanamazsınız. Yada tam tersi, kulağınıza ilk geldiğinde saçma sandığınız fikir iyi bir iş planı ile para şelalesi haline gelebilir.

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

WordPress.com'da bir web sitesi veya blog oluşturun Tema: Viva Themes tarafından Soho.
%d blogcu bunu beğendi: